Select Page

Chcete být vidět? Chcete být slyšet?… anebo obojí?

Přijďte do plně vybaveného studia v Brně nahrát rozhovor, PODcast, livestream


Kontaktujte nás

Přijďte nás nezávazně navštívit.

Vyplňte formulář níže

Naše služby

Virtuální pozadí

Chcete na pozadí virtuální televizi, obrázek, libovolné záběry, barvy, prostředí? Klíčovací místnost, kterou disponujeme vám umožní třeba sedět na pláži.

Místnost je vymalovaná speciální barvou na stěnách a podlaze, díky které dokážeme zvolit jakékoliv pozadí.

Live stream

Streamujeme na platformách Twitch, Youtube, Zoom a dalších… Pokud si nevíte rady, vše rádi nastavíme za vás.

Disponujeme střihovou kartou ATEM, která umožňuje využití záběrů až z třech kamer v živém přenosu. Díky kombinaci virtuálního pozadí je studio ideální pro natáčení profesionálních živých přenosů.

PODcast

Přejete si nahrát pouze svůj hlas a ten šířit dále do světa?

Studio je také ideální místem pouze pro PODcasty. Disponuje kondenzátorovými mikrofony a vysoce kvalitní odhlučňovací pěnou, která zařídí maximálně reálný hlas.

Technika

  • Zvuková karta
  • Kamery
  • Objektivy
  • Mikrofony
  • Střihová karta
  • Osvětlení
  • Software

RØDECaster Pro

 

je prvním produktem svého druhu, který kombinuje jedinečnou sadu funkcí navržených speciálně pro podcasting. Jedná se o plně integrované, podcastové produkční studio se čtyřmi mikrofonními vstupy, Bluetooth, smartphone a USB konektivitou, osmi programovatelnými pady SFX, interním nahráváním, velkým barevným dotykovým displejem a patentovaným hlasovým procesingem od Aphex Audio. Konzole je určená k snadnému vytvoření profesionálního zvukového podcastu.

3x Canon 250D

Nejlehčí digitální zrcadlovka na světě, vybavená pohyblivým displejem*, klasickým ovládáním a špičkovými technologiemi. Umožňuje jednoduše pořizovat skvěle vypadající fotografie a filmy v rozlišení 4K a dokáže intuitivně komunikovat s chytrými zařízeními.

Objektivy

Inovovaný setový objektiv Canon EF-S 18-55mm f/3,5-5,6 IS II opatřený výkonnějším 4 krokovým stabilizátorem obrazu je ideální volbou do začátků, kdy se uživatel fotoaparátu teprve seznamuje s digitální a potažmo fotografií obecně. V optické soustavě skládající se z 11 členů v 9 skupinách je zahrnut asférický člen, který koriguje optické vady. Kruhová clona zajistí atraktivnější vzhled světelných bodů na rozostřeném pozadí snímku.

Canon EF-S 10-18mm f/4,5-5,6 IS STM je výkonný širokoúhlý objektiv ideální pro Zrcadlovky s APS-C snímačem. Je vybaven optickou stabilizací obrazu IS a tichým krokovým motorkem AF vhodným i pro natáčení ozvučeného videa. Canon EF-S 10-18mm f/4,5-5,6 IS STM má sedmi lamelovou clonu a nabízí i možnost plně manuálního zaostřování. 

Mikrofony

Dynamický mikrofon s broadcastovou kvalitou RODE PodMic je vhodný pro nahrávání podcastů. Nabízí bohatý a vyvážený zvuk plný detailů dosahující profesionální kvality, obsahuje interní Pop filtr pro eliminaci plosivních zvuků a interní shockmount redukující vibrace. Skvěle si rozumí s konzolí R?DECaster Pro™, avšak je plně kompatibilní i s jakoukoli jinou zvukovou kartou. Mikrofonní kapsule je uložena v robustní mosazné konstrukci s černým matným finišem, integrovaný systém uchycení vám potom umožní snadné polohování mikrofonu.AKG Perception Wireless Instrumental Set je bezdrátový set určený pro elektrickou basu, baskytaru a další nástroje. Jeho výraznou předností je velmi malý a lehký bodypack vysílač a kompatibilita s mikrofonní řadou AKG MicroMics.
Součástí setu AKG Perception Wireless Instrumental Set je přijímač AKG SR45 a bodypack AKG PT45. Přijímač má na svém šasí minimum ovládacích prvků, přesto není nastavování parametrů nijak ochuzeno. K ovládání slouží potenciometr Volume, tlačítko Channel pro přepínání kanálů, LED displej zobrazující zvolený kanál, LED indikátory signálu a clippingu, vypínač a trimr pro nastavení squelche. Výstupy jsou osazeny XLR a 1“ Jack konektory. Bodypack PT45 je vůbec nejmenším a nejlehčím vysílačem ve své třídě a kromě toho je kompatibilní s miniaturními mikrofony AKG MicroMics, které umožňují kvalitní ozvučení všech běžných nástrojů. PT45 je vybaven displejem, LED indikátorem stavu baterie a vypínačem, pod krytkou baterie najdeme přepínač kanálů a trimr pro nastavení vstupní úrovně. Bodypack je napájen jednou AA baterií, na níž dosahuje životnosti až 10 hodin.

Blackmagic Design ATEM MINI

Díky čtyřem nezávislým HDMI vstupům je možné odbavovat až čtyři zdroje videa (až 1080p60) včetně profesionálních kamer. Synchronizace u všech vstupů zaručuje bezproblémovou kompatibilitu se všemi běžnými zdroji videa, např. během práce s neznámou technikou na nových pracovištích.

Pro maximální kompatibilitu je režie ATEM Mini vybavena USB výstupem, který pracuje v režimu webové HD/1080 kamery. To zaručuje možnost okamžitého zahájení práce s libovolným programem nebo platformou pro živé streamování, např. Open Broadcaster, Skype, XSplit Broadcaster, YouTube Live, Facebook Live, Twitch TV, Periscope, Livestream, Wirecast etc.

Osvětlení

Fomei LED WIFI 100D je trvalé deskové LED světlo s výkonem 100W a proměnlivou barevnou teplotou v rozpětí 3000°K – 8000°K. Samozřejmostí je 95 CRI. Světlo je osazeno 200 x 0,5W LED diodami. Výkon 100W odpovídá ekvivalentu cca 1000W klasické žárovky. Vhodné využití najde v interiéru i v exteriéru, na dosvícení scén například při rozhovorech, nebo backstage a v případě tmavších prostor na kompletní nasvícení scény.

 SuperLamp SLH3 4x

Software

Vegas Pro
Adobe Premiere Pro
REAPER
OBS Studio
EOS Utility

canon_fin
rode_fin
fomei_fin
atem_fin

Předchozí
Další

Přijďte nás nezávazně navštívit.

Vyplňte formulář níže

Galerie

Previous
Next


ODEBÍREJTE NÁŠ KANÁL NA YOUTUBE


https://youtu.be/7W5f3RIsF_chttps://youtu.be/BkmU39YntQs

Ceník

Virtuální pozadí

“rozhovor”

Jestli-že nemáte svého moderátora, zařídíme vám naše smluvní moderátory.

Cena se odvijí od počtu použitých kamer, jejich pozicování a požadavků na postprodukci.


Kontaktujte nás

Live stream

Cena je individuální. Odvíjí se od požadavků a náročnosti přípravy.


Kontaktujte nás

PODcast

“jednorázovka”

Pronájem studia 999,- Kč
Technik 649,- Kč/h
Postprodukce 999,- Kč/h
Express 24 hodin – příplatek 40% z ceny postprodukce

PODcast

“chci to víckrát”

Individuální nabídka


Kontaktujte nás

Kontakt

Volejte na 703 143 366, nebo nám napište zprávu